SKD MŽ – Jevíčko 0:13 (0:5)

Rozhodčí: Schuch A.

První mistrovský zápas sehrálo družstvo mladších žáků a žákyň v neděli dopoledne proti sehranému mužstvu z Jevíčka. Byl vidět rozdíl mezi oběma mužstvy, naši se přihlásili do soutěže po x letech, proti tomu soupeř působí v těchto soutěžích již řadu let.a


I když se nám výsledkově nedařilo, pozitivní je účast, kdy mimo omluvených Františka Staňka a Vítka Hlaváčka přišli všichni hráči i trenéři. V prvním poločase se nám dařilo držet s hosty krok, ve druhém se projevila větší zkušenost a také lepší fyzička hostů. Naši hráli vlastně na tak velkém hřišti (i když se hraje na polovině) poprvé a proto také zaslouží pochvalu za velkou snahu a vůli, kdy zápas neodchodili, ale snažili se do posledního hvizdu.

Něco málo statistiky:

V utkání jsme zahrávali 2 rohové kopy (ve 14 a 40 min) a jednou jsme ohrozili hostujícího brankáře střelou ze střední vzdálenosti, běžela 45 min.

Sestava: (hraje se 7+1, střídání během hry)

Novotný Vítek – Klimek Jakub, Paták Ondra, Chabiča Štěpán (Opatřilová Lucka) – Řezníček Erik, Altrichter Libor (Malach Daniel, Bohuš Filip) – Krejčí Ondra, Vévoda Lukáš (Gajdošová Nikol).

Účast diváků byla nadprůměrná a věřím, že nezklamou a přijdou v hojném počtu i na další utkání, které hrajeme za týden opět doma ve stejném čase,  proti MŽ z Adamova.

Autor: Hájek Ivoš

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *